تبلیغات
مدل لباس زنانه,مدل مو,مدل لباس عروس,مدل لباس مجلسی,مدل آرایش - آموزش های مفید آرایشی


آموزش های مفید آرایشی

هنرمندان و متخصصین آرایشی لیستی از نكات مفید آرایشی تهیه نموده اند. رعایت این نكات و اصول اولیه و پیشرفته آرایشی برای زیباتر و طبیعی تر جلوه دادن شما بسیار راحت و آسان است.

براساس گزارش از پایگاه بیاتو مدل یك آرایش زیبا با یك كرم پودر خوب شروع می شود. بطور مثال اكثر خانمها مانند اكثر خانمهای آسیایی ها و آفریقایی ها دارای پوستی با رنگ پایه زرد هستند.دانستن این واقعیت یكی از مهمترین نكات آرایش كردن است. وقتی خانمی با این رنگ پوست از كرم پودر صورتی پررنگ یا نارنجی استفاده می كندآرایش خیلی مصنوعی به نظر می رسد و این خانم برای داشتن یك آرایش طبیعی و یكدست باید از كرم پودرهایی با پایه زرد استفاده نمایند.۱-كرم پودر كه پایه و اصل آرایش می باشد باید به درستی و مناسب با رنگ پوست شما انتخاب شده باشد.
۲- برای اینكه پوست شما خیلی برق نزند پس از اتمام آرایش از پودر جامد استفاده كنید. اگر پوست شما خیلی برق می زند از پودری استفاده كنید كه روغن پوست شما را جذب كند.
۳- هنگام استفاده از رژ گونه برس را از لاله گوش به سمت گونه ها حركت دهید و در ضمن از رژ گونه های روشن استفاده كنید تا گونههای شما مشخص تر از پوست زیرین شود. بیاد داشته باشید كه آرایش تیره تصویری گرفته تر و آرایش روشن به شما تصویری روشن تر و برجسته تر می دهد.
۴- ابتدا روشن ترین سایه را بر پشت چشم خود بزنید.
۵- بعد یك سایه با روشنایی متوسط بر روی اولین سایه بزنید.
۶- تیره ترین سایه را در گوشه بیرونی چشم بزنید تا ایجاد عمق در چشم كند.
۷- با استفاده از یك مداد خط چشم از مركز چشم تا گوشه چشم خط كوتاهی بكشید.
۸- ریمل آرایش شما را تكمیل می كند. اگر چشمانی سیاه دارید از ریمل مشكی، سرمه ای یا قهوه ای تیره و یا بی رنگ استفاده كنید.
۹- هنگام رژ زدن، رژی را انتخاب كنید كه منعكس كننده شخصیت روانی و درونی شماست. برای رژ زدن از برس مخصوص آن استفاده نمایید. اینكار نه تنها باعث می شود كه طرح و خط اصلی لب شما مشخص شود بلكه می شود میزان رنگ رژ روی لب را كنترل كرد. اگر قبل از رژ زدن قدری پودر به لبهایتان بزنید ماندگاری رژ بر روی لبها افزایش می یابد. برای حفظ فرم لبها و جلوگیری از خشك شدن و پوسته پوسته شدن لبها قبل از رژ زدن كرم ویتامین E به لبها بزنید و برای پاك كردن رژ لب، لبها را با گلیسرین پاك كرده سپس بشویید.
۱۰- بعد از رژ زدن از برق لب استفاده كنید تا لبهایتان زیباتر به نظر برسند و رژ لب روی لبهایتان خوب بنشیند.
۱۱- رنگ لاك خود را مناسب با رنگ آرایشتان انتخاب نمایید.
۱۲- پس از اتمام آرایش می توانید از اسپری های فیكس كننده آرایش نیز استفاده كنید. این اسپری ها باعث می شود آرایش مدت طولانی تری بر روی صورت شما بماند.